Vi guidar i Marstrand

 

I samarbete med uppdragsgivare kan vi ge förslag på och utföra olika guidade stadspromenader i Marstrand!

visita-guidelogga-mindre

Lena Aldrin Jansson flagga_svensk flagga_engelsk

Lena A 219x277Mobil: 0730-47 28 31
E-mail: lena.aldrin.jansson@tele2.se
Tillgänglighet: Heltid

Läs mer om denna guide >>

 

 

visita-guidelogga-mindre

Hans Berglund flagga_svensk flagga_engelsk

Hans 219px bredTel: 0303-69203
Mobil: 0705-213354
E-mail:
hans.berglund@resoform.se
Tillgänglighet:
Heltid

Läs mer om denna guide >>

 

visita-guidelogga-mindre

Eva Borge      

Eva Borge 219 px bredTel: 0303-771393
Mobil: 0707-315671
E-mail: eva.borge@telia.com
Tillgänglighet: Heltid

Läs mer om denna guide >>

 

visita-guidelogga-mindre

Elisabeth Bülow

Elisabeth BülowTel: 0303-63399
Mobil: 0737-058256
E-mail: elisabeth.bulow@telia.com
Tillgänglighet: Heltid

Läs mer om denna guide >>

 

visita-guidelogga-mindre

Jutta Eischenberg  flagga_engelsk  flagga_tysk  Fransk flagga

Jutta_May2014Tel: +46 (0)767649686
Mobil: +46 (0)767649686
E-Mail:  jutta.eichenberger@gmx.net
Tillgänglighet:
Heltid

Läs mer om denna guide>>

 

visita-guidelogga-mindre

Yvonne Hallberg flagga_svensk  flagga_tysk

YvonneMail: yvonne.hallberg@telia.com
Adress: Gåre 571, 473 91  HENÅN
Mobil: 0706-369108
Auktoriserad för: 
Tillgänglighet: Heltid

Läs mer om denna guide>>

visita-guidelogga-mindre

Berit Haller   flagga_tysk

Berit HallerTel: + 46 (0)31-196133
Mobil: +46 (0)708-303201
E-Mail: berit.haller@gmail.com
Tillgänglighet: Heltid

 

Läs mer om denna guide>>

 

 

Sven Olov Josefsson

Sven_Olov_Josefsson_219px bredTel: 0303-12126
Mobil:070-5684680
E-Mail: 12126@telia.com
Tillgänglighet: Heltid

Läs mer om denna guide>>

 

visita-guidelogga-mindre

Margareta Järnberg  

Margareta 219 px brecMobil: 0708-887686
Mobil: E-mail: margaretajarnberg@gmail.com
Tillgänglighet: Heltid

Läs mer om denna guide>>

 

 

visita-guidelogga-mindre

Mia Kristiansson-Klein    flagga_tysk

Mia Kristiansson 219 px bredTel: 0739-852668
Mobil: 0739-852668
E-mail: mia.kristiansson@comhem.se
Tillgänglighet: Deltid

 Läs mer om denna guide>>

 

visita-guidelogga-mindre

Eva Lagerman 

Eva L 219px bredTel: 0303-249789
Mobil: 076-2427226
E-mail: eva.lagerman@telia.com
Tillgänglighet: Deltid

Läs mer om denna guide>>

 

visita-guidelogga-mindre

Lisbeth Lövhammer

LisbethTel: 0303-776309
Mobil: 070-5917661
E-mail: lisbethguide@outlook.com
Tillgänglighet: Heltid

Läs mer om denna guide>>

 

visita-guidelogga-mindre

Bibbi (Lisbeth) Olsson  

Lisbeth Olsson Eriksson fotoMobil: 0733-213830
E-mail: bibbi@bibbiolsson.se
Tillgänglighet: Heltid

Läs mer om denna guide>>

 

 

 

Låt dig inspireras av vår broschyr!

 



Om Bohusläns Guider
Bohusläns Guider är en intresseförening för auktoriserade guider i Bohuslän. Våra medlemmar finns spridda över hela landskapet. Vi har omfattande kunskap om Bohusläns natur, kultur och historia som vi kan förmedla till Er på Era resor till Bohuslän. Vi kan också ge förslag på och utforma ett program som passar just Er målgrupp. Välkommen till en givande resa med Bohusläns Guider!

Galleri

Senast uppdaterad 2017-07-15

Copyright 2017 Bohusläns Guider